ŘÍJEN 2018 / NÁBOR KARATE V OSTRAVĚ A OKOLÍ!

určeno pro: dívky i chlapce

 

 

Pohybové hry

Výchovný a motivační efekt

Trénink disciplíny a koncentrace

Přátelský a kamarádský kolektiv

Všestranný motorický rozvoj dítěte

Výuka sportovního přípravky s prvky karate

určeno pro: dívky i chlapce

 

Pohybové hry

Výchovný a motivační efekt

Trénink disciplíny a koncentrace

Přátelský a kamarádský kolektiv

Všestranný motorický rozvoj dítěte

Výuka sportovního karate WKF

určeno pro: dívky i chlapce

 

 

Pohybové hry

Výchovný a motivační efekt

Trénink disciplíny a koncentrace

Přátelský a kamarádský kolektiv

Všestranný motorický rozvoj dítěte

Výuka sportovního karate WKF

Pro nový školní rok jsme připravili zcela novou metodiku a skladbu našich tréninků.

Děti tak mohou začít trénovat sportovní olympijské karate dle nového systému a zábavnou formou

Sportovní přípravka s prvy karate pro děti předškolního věku, zábavná forma :)

děti od 3 do 5 let

děti od 6 do 9 let

děti od 10 do 14 let

časový úsek: 1-2x 45 minut

Tělocvičny této skupiny:

 

1) Ostrava-Poruba / Tělocvična ZŠ Čkalovova

    PONDĚLÍ - STŘEDA ----- 16:30 -  17:15

 

2) Ostrava-Hrabůvka / Tělocvična ZŠ Provaznická

    ÚTERÝ - ČTVRTEK ----- 16:30 -  17:15

časový úsek: 1-2x 45 minut

Tělocvičny této skupiny:

 

1) Ostrava-Poruba / Tělocvična ZŠ Čkalovova

     PONDĚLÍ - STŘEDA ----- 17:15 - 18:00

 

2) Ostrava-Vítkovice / Tělocvična ZŠ Halasova 30

     STŘEDA ----- 15:30 -  16:15

 

3) Ostrava-Hrabůvka / Tělocvična ZŠ Provaznická

     ÚTERÝ - ČTVRTEK ----- 17:15 - 18:00

 

4) Vratimov / Tělocvična ZŠ Datyňská 890

    ÚTERÝ ----- 15:30 -  16:15

 

5) Stará Ves nad Ondřejnicí / Tělocvična ZŠ

    ČTVRTEK ----- 15:00 -  15:45

časový úsek: 1-2x 45 minut

Tělocvičny této skupiny:

 

1) Ostrava-Poruba / Tělocvična ZŠ Čkalovova

     PONDĚLÍ - STŘEDA ----- 17:15 - 18:00

 

2) Ostrava-Vítkovice / Tělocvična ZŠ Halasova 30

     STŘEDA ----- 15:30 -  16:15

 

3) Ostrava-Hrabůvka / Tělocvična ZŠ Provaznická

     ÚTERÝ - ČTVRTEK ----- 17:15 - 18:00

 

4) Vratimov / Tělocvična ZŠ Datyňská 890

    ÚTERÝ ----- 15:30 -  16:15

 

5) Stará Ves nad Ondřejnicí / Tělocvična ZŠ

    ČTVRTEK ----- 15:00 -  15:45

Registrovat dítě online

Registrovat dítě online